Sampon 2 in 1 purificator si hidratant, cu extract de lime si mar verde - Mela Verde, 250 ML

Pret club: 33,00 RON
Economisesti 8,69 RON (-21%)
Pret standard:
41,69 RON
Înscriere gratuită în Club | 1 Click înainte de finalizarea comenzii.
  • Economisesti 8,69 RON (-21%)
  • Primești un produs cadou pentru fiecare comandă
  • Primești 2 mostre gratuite
  • Ai transport gratuit pentru comenzile mai mari de 139 RON
*Prețul Club se aplică automat după înscrierea gratuită (1 click).
Poți debifa oricând în coș pentru a cumpara la preț standard.
Unisex
250 ML
Cum te putem ajuta?

Sampon pentru par normal, ideal pentru utilizare frecventa si pentru parul care tinde sa se murdareasca rapid. Formula sa usoara curata eficient scalpul si parul, oferind o senzatie de prospetime si curatenie de lunga durata. Imbogatit cu provitamina B5, zahar din grau si sucuri de mar si lime, contribuie la evidentierea stralucirii naturale a parului.

Aplicati pe parul ud si masati usor pana la formarea unei spume fine. Clatiti bine cu apa din abundenta. Repetati daca este necesar.

A nu se lasa la indemana copiilor. Nu ingerati, produsul nu este destinat consumului alimentar. A se evita contactul cu ochii sau cu pielea iritata, taiata si crapata.

SKU
185616
Categorii
Zona corporala
Par
Tip produs
Sampon 2 in 1
Tip par
Uscat
Textura
Fluid
Secret natural
Lime, Mar verde
Proprietati
Hidratare
Pentru
Unisex
Cantitate
250 ML
Aroma
Lamaie verde
Efect
Curatare
Gama
Mela Verde
Formula testata
Dermatologic

  • Curata delicat si eficient parul si scalpul.
  • Potrivit pentru par normal si spalari frecvente.
  • Ofera prospetime si senzatie de curatenie de lunga durata.
  • Contine provitamina B5 pentru ingrijirea firului de par.
  • Imbogatit cu zahar din grau si sucuri de mar si lime.
  • Ajuta la redarea stralucirii naturale a parului.
  • Lasa parul usor, suplu si plin de vitalitate.

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM MYRISTOYL SARCOSINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, PYRUS MALUS JUICE, PHENOXYETHANOL, SACCHARIDE ISOMERATE, ACTINIDIA CHINENSIS FRUIT JUICE, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, POTASSIUM SORBATE, POLYQUATERNIUM-11, GLYCERIN, PANTHENOL, DISODIUM EDTA, POLYQUATERNIUM-7, LINALOOL, CITRUS AURANTIUM AMARA PEEL OIL, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, CITRONELLOL, CITRUS AURANTIFOLIA FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, CAPRYLYL GLYCOL
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review