Set cadou femei curatare ten - Estratti di Bellezza, 75 ML

Pret club: 89,00 RON
Economisesti 94,03 RON (-51%)
Pret standard:
183,03 RON
Înscriere gratuită în Club | 1 Click înainte de finalizarea comenzii.
  • Economisesti 94,03 RON (-51%)
  • Primești un produs cadou pentru fiecare comandă
  • Primești 2 mostre gratuite
  • Ai transport gratuit pentru comenzile mai mari de 139 RON
*Prețul Club se aplică automat după înscrierea gratuită (1 click).
Poți debifa oricând în coș pentru a cumpara la preț standard.
75 ML
Cum te putem ajuta?

Setul cadou Estratti di Bellezza este alegerea ideala pentru o rutina completa de curatare si improspatare a tenului. Produsele din set indeparteaza delicat impuritatile, excesul de sebum si urmele de machiaj, lasand pielea curata, catifelata si pregatita pentru pasii urmatori ai rutinei de ingrijire. Potrivit pentru utilizarea zilnica.

Aplicati produsul de curatare pe tenul umed sau conform instructiunilor fiecarui produs din set. Masati usor cu miscari circulare, apoi clatiti cu apa calduta, daca este necesar. Utilizati zilnic, dimineata si seara, pentru un ten curat si revitalizat.

Evitati contactul cu ochii. In caz de iritatie, intrerupeti utilizarea si consultati un specialist. A nu se lasa la indemana copiilor.

SKU
183820
Zona corporala
Ten
Utilizat pentru
Curatare
Tip produs
Masca scrup 75 ML, Pahar cu pai
Tip demachiant
Gel
Cantitate
75 ML
Gama
Estratti di Bellezza
Formula testata
Dermatologic

  • Curata eficient impuritatile si excesul de sebum.
  • Indeparteaza delicat urmele de machiaj.
  • Improspateaza si revitalizeaza tenul.
  • Lasa pielea curata, fina si catifelata.
  • Pregateste tenul pentru aplicarea produselor de ingrijire.

maschera viso/face mask AQUA, STEARIC ACID, GLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, PRUNUS ARMENIACA SEED POWDER, CETYL PALMITATE, CETEARYL ALCOHOL, PARFUM, HYDROXYACETOPHENONE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, SODIUM CETEARYL SULFATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, PRUNUS ARMENIACA JUICE, PRUNUS PERSICA JUICE, ALLANTOIN, PHENYLPROPANOL, SODIUM PHYTATE, PROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, SALICYLIC ACID.
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review